Aktualności

Kameralne miejsce na Twoje treningi.01-06-2020

Szukasz dla siebie lub swoich podopiecznych schludnego, kameralnego miejsca do trenowania?
Przekonaj się sam co do zaoferowania ma nasz BOX HellWood!

Przez cały tydzień zgodnie z naszym grafikiem odbywają się grupowe Workout of the Day (treningi funkcjonalne) oraz zajęcia tematyczne z Weightliftingu (olimpijskie podnoszenie ciężarów), Kettlebels (siłowe treningi odważnikami kulowymi metodą Hardstyle), Gymnastics (gimnastyka).

Dołącz do nas i trenuj w kameralnych grupach pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Małe 12 osobowe grupy sprawiają, że zawsze będziesz dobrze się bawił i będziesz bardziej zmotywowany do treningów, a przy okazji poznasz wielu ciekawych ludzi o podobnych do Twoich pasjach.

Jeśli wolisz jednak trenować samodzielnie skorzystaj z oferowanych przez naszą kadrę treningów personalnych. Pośród naszych trenerów znajdziesz specjalistów w wielu dziedzinach i fizjoterapeutów, którzy pozwolą Ci wydobyć z Ciebie maksimum Twoich możliwości i szybko oraz przede wszystkim bezpiecznie osiągnąć wyznaczone cele.

Jeśli sam jesteś trenerem i szukasz dla Twoich podopiecznych doskonale wyposażonej bazy treningowej, to koniecznie odwiedź nas i przekonaj się że u nas znajdziesz wszystko co potrzeba do dobrego treningu. Jesteśmy elastyczni i indywidualnie podchodzimy do każdego, gdyż wiemy że każdy przecież ma inne potrzeby i oczekiwania.

Kimkolwiek jesteś i jakiekolwiek są Twoje cele treningowe jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie Ci pomóc.
Odwiedź nas i przekonaj się sam!

Wróć do listy